Trainer Videochat 2017-11-14T06:19:15+00:00

ANGAJAM

TRAINER VIDEOCHAT

Cautam Trainer Videochat, fost model preferabil, dar experienta nu este obligatorie, pasionata de dezvoltare personala, cu competențe manageriale si de leadership, si calitati de bun psiholog. Anuntul se adreseaza exclusiv persoanelor de sex feminin.

Un coach, pe scurt, imbunatateste performanta unei echipe si dezvolta potentialul acesteia. Trainerul coordoneaza intreaga echipa de modele, urmareste evolutia lor si le ajuta sa-si imbunatateasca performantele. In functie de realizari, vine si o crestere serioasa de salariu. Daca ai intre 20 si 30 de ani, stapanesti limba engleza, stii putina psihologie, te exprimi limpede si atragator, ai tact si esti o fire rabdatoare, poti lua legatura cu noi pentru a stabili un interviu prin formularul de mai jos, sau trimite-ne un email la adresa hello@artstudio-bucuresti.ro

CERINTE

PREGATIRE PRIN COACHING

Cautam o persoana cu excelente abilitati de comunicare, interrelationare, prezentare.

LIMBA ENGLEZA E UN MUST

Cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin mediu e un criteriu de selectie.

NIVEL EDUCATIONAL

Cel putin liceul, studiile superioare constituie un avantaj.

SOLIDE CUNOSTINTE DE OPERARE PC

Cunostinte foarte bune de operare PC

RESPONSABILITATI

COACHING, MENTORING, CONSILIERE

Principalele responsabilitati sunt monitorizarea, evaluarea, consilierea si instruirea modelelor.

TRAINING 100%
SUPERVIZARE 100%
EVALUARE 100%
CONSILIERE 100%
MOTIVARE 100%

Intocmirea unui plan de actiune, intocmirea unor strategii despre cum pot modelele noastre sa devina invingatoare, fermecatoare, increzatoare si intreprinzatoare, astfel incat sa reuseasca performanta maxima.

CE OFERIM

POSIBILITATE DE AVANSARE

Putere de decizie, libertate de actiune si mediu de lucru stimulant. Initiere in cultura manageriala, arta de a organiza, planifica, coordona si monitoriza o echipa pentru a atinge anumite rezultate.

Se ofera salariu fix + comision si bonusuri in functie de realizari, carte de munca, concedii legale, posibilitatea de avansare.

APLICA ACUM

VINO IN ECHIPA ART STUDIO

Lasa-ne datele tale mai jos si te vom contacta noi sau trimite-ne un email la adresa hello@artstudio-bucuresti.ro

NUME *
PRENUME *
ADRESA EMAIL *
NR TELEFON

SUBIECT

MESAJ