Trainer Videochat2018-04-11T10:10:09+00:00

ANGAJAM

TRAINER VIDEOCHAT

Angajam Trainer Videochat, fost model preferabil , pasionata de dezoltare personala, cu competente manageriale si de leadership, si calitati de bun psiholog.  Salariu motivant si posibilitati de promovare.  Anuntul se adreseaza exclusiv persoanelor de sex feminin.

Un coach, pe scurt, imbunatateste performanta unei echipe si dezvolta potentialul acesteia. Trainerul coordoneaza intreaga echipa de modele, urmareste evolutia lor si le ajuta sa-si imbunatateasca performantele. In functie de realizari, vine si o crestere serioasa de salariu. Daca ai intre 20 si 30 de ani, stapanesti limba engleza, esti vesela, comunicativa si isteata, poti lua legatura cu noi pentru a stabili un interviu.

CERINTE

Limba engleza, cunostinte PC

Competente manageriale si de leadership

LIMBA ENGLEZA NIVEL MEDIU

Cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin mediu e un criteriu de selectie.

NIVEL EDUCATIONAL

Studiile superioare constituie un avantaj

CUNOSTINTE PC

Cunostinte bune de operare PC

RESPONSABILITATI

Monitorizarea, evaluarea, consilierea si instruirea modelelor

Intocmirea unor strategii despre cum pot modelele noastre sa devina invingatoare, fermecatoare, increzatoare si intreprinzatoare, astfel incat sa reuseasca performanta maxima

COACHING 100%
MOTIVARE 100%
PERSUASIUNE 100%
INFLUENTA 100%

Pregatire in cultura manageriala, arta leadership-ului, arta de a organiza, planifica, coordona si monitoriza o echipa pentru a atinge anumite rezultate

CE OFERIM

Posibilitate de avansare, premii si bonusuri

Se ofera salariu 2000 RON negociabil.
Comision din incasarile modeleloe.
Bonusuri de performanta.
Posibilitate de avansare la pozitia de Manager de studio.
Contract individual de munca si concedii legale.

In plus, studioul nostru iti plateste cursuri si certificari in: coaching, motivare, persuasiune si influenta.

APLICA ACUM

VINO IN ECHIPA ART STUDIO

Lasa-ne datele tale mai jos si te vom contacta noi sau trimite-ne un email la adresa hello@artstudio-bucuresti.ro