Model Videochat Adult2018-06-02T16:16:12+00:00

ANGAJAM

MODEL VIDEOCHAT ADULT

Videochat-ul adult poate aduce in buzunarele tale sume de peste 5000$ pe luna.

La Art Studio Bucuresti beneficiezi de :

Siguranta, esti angajata cu contract de munca si beneficiezi de asigurare medicala si pensie, concediu si data fixa de plata a salariului bilunar. Confidentialitate, lucrezi doar pe site-uri din SUA si Canada, neaccesibile din Romania si Europa. Conditii ultramoderne, PC de ultima generatie, internet de mare viteza, camera individuala amenajata de specialisti in design de interior. Training-uri de bodylanguage, hairstyling, make-up, si personal profesionist care te va ajuta si sustine ori de cate ori ai nevoie.

CERINTE

Expresivitate si creativitate

Daca doresti o colaborare cu studioul nostru, tot ce trebuie sa faci este sa vii la sediul nostru cu cartea de identitate care sa ateste faptul ca ai 18 ani impliniti.

18 ANI IMPLINITI

Varsta minima: 18 ani

LIMBA ENGLEZA

Limba engleza nivel mediu.

CUNOSTINTE DE OPERARE PC

Abilitatea de a lucra pe PC.

RESPONSABILITATI

Cat mai naturala,open-mind si dezinvolta

Purtarea unei conversatii in limba engleza prin intermediul unei camere web profesionale

PERSEVERENTA 100%
SERIOZITATE 100%
PROFESIONALISM 100%
PUNCTUALITATE 100%

Videochat-ului consta in a purta o conversatie in limba engleza cu o persoana numita membru pe diverse teme ce pot contine si un caracter erotic. Trebuie sa asculti membrul care intra online sa stea de vorba cu tine, sa-l intelegi, sa incerci sa empatizezi cu el, totul contra unei sume de bani. Trebuie sa fii cat mai naturala si sa te simti in largul tau in fata camerei, open-mind si dezinvolta. Esti platita pe minut, si in functie de site-urile pe care lucrezi, castigurile difera de la 1$/min pana la 5$/min (banii tai). Videochat-ul adult poate aduce in buzunarele tale sume de peste 5000$ pe luna.

CE OFERIM

Legalitatea serviciilor oferite, corectitudine si seriozitate

In primele luni, veniturile sunt in jur de 1500$, dar apoi cresc vizibil de la o luna la alta, un model cu experienta in domeniu ajungand sa castige peste 5000$ intr-o luna

Beneficii:

Salariu garantat 1500$ lunar
70% Comision
Bonus de 300$ pentru fiecare prietena adusa sa lucreze la noi
Premii si bonusuri lunare si vacante platite de noi
Program de lucru flexibil
Confidentialitate maxima
Respectarea normelor legale

APLICA ACUM

VINO IN ECHIPA ART STUDIO

Lasa-ne datele tale mai jos si te vom contacta noi sau trimite-ne un email la adresa hello@artstudio-bucuresti.ro