Model Videochat2018-12-05T12:21:46+00:00

Angajam Model Videochat

EXCLUSIV FETE !

Videochat-ul consta in purtarea unei conversatii cu o persoana din alta tara prin intermediul unei camere web conectata la un calculator. Cu totii am facut video chat cel putin o data in viata, pe Skype , FaceTime sau Google Hangouts.

Conversatia se poarta in limba engleza , scris sau vorbit,  cu o persoana numita “membru”  inregistrat pe site-urile pe care modelul isi desfasoara activitatea. Modelul este platit pe minut, iar castigurile pot fi de la 1$/min pana la10 $/min , in functie de site-urile pe care se lucreaza, un model de videochat ajungand sa castige peste 5000$ intr-o luna.

Criterii de angajare:

18 ANI IMPLINITI !

Daca doresti o colaborare cu studioul nostru, tot ce trebuie sa faci este sa vii la sediul nostru cu cartea de identitate care sa ateste faptul ca ai 18 ani impliniti

  • Buletin sau pasaport valabil
  • Varsta minima: 18 ani
  • Limba engleza nivel mediu conversational
  • Abilitatea de a lucra pe PC

Responsabilitati:

SERIOZITATE, PROFESIONALISM, SPIRIT PSIHOLOGIC !

Activitatea de video chat consta in purtarea de conversatii online (scris/vorbit), in limba engleza , cu persoane din alte tari prin intermediul unui webcam conectat la un calculator. Nevoia de comunicare, singuratatea, timiditatea, nevoia de a fi ascultat, auzit, inteles,  sunt doar cateva dintre motivele principale pentru care un membru intra online sa stea de vorba cu un model de videochat, totul contra unei sume de bani. Nu de putine ori modelul joaca rol de psiholog, acela de a asculta fara a judeca si de a fi empatic, ceea ce poate fi de mare ajutor persoanei cu care comunica online.

Ce oferim:

1500$ SALARIU LUNAR !

In primele luni, veniturile sunt in jur de 1500$, dar apoi cresc vizibil de la o luna la alta, un model cu experienta in domeniu ajungand sa castige peste 5000$ intr-o luna

  • 1500$ salariu lunar
  • 70% COMISION in prima luna
  • 300$ BONUS pentru fiecare prietena adusa sa lucreze la noi
  • Premii si bonusuri lunare
  • Forma legala de angajare
  • Confidentialitate si siguranta prin utilizarea unor site-uri doar din USA neaccesibile din Romania si Europa
  • Locatie de lux in Piata Unirii cu dotari ultramoderne si camere amenajate de specialisti in domeniul design-ului interior
  • Camere de lucru individuale
  • Training-uri de bodylanguage, hairstyling si make-up
  • Asistenta tehnica 24/24ore
  • Vacante platite de studioul nostru
  • Sedinte foto profesionale

TRIMITE-NE UN MESAJ

Lasa-ne datele tale mai jos si te vom contacta noi sau trimite-ne un email la adresa hello@artstudio-bucuresti.ro