Cazare gratuita in Bucuresti si 2000 lei pe luna pentru noile modele Art Studio

Ai vrea sa te muti in capitala dar stii cat de scumpa e viata in Bucuresti. Vrei sa incepi o viata noua dar nu stii de unde sa o apuci. Te uiti pe anunturile de joburi si nimic nu ti se pare tentant si destul de bine platit incat sa merite eforturile pe care le cer angajatorii. Te simti descurajata si dezorientata.

Pentru ca stim cat de mult iti doresti sa devii independenta, sa incepi o cariera intr-un domeniu foarte bine platit si sa te bucuri de fiecare zi petrecuta la job, echipa Art Studio ti-a pregatit o oferta tentanta. Ce-ai zice daca ti-am oferi cazare intr-un apartament din Bucuresti plus suma de 2000 lei daca te alaturi echipei noastre ? Daca ai intre 18 si 26 de ani si ti-am trezit deja interesul, citeste mai departe.

Mai ai inca dubii in ceea ce priveste beneficiile oferite de un job in domeniul videochat-ului ? Iti prezentam mai jos doar cateva dintre ele.

Avantaje job videochat:

  • vei avea un program flexbil
  • vei putea castiga destul cat sa te intretii, inca de la inceput. Mai ales ca noi iti punem la dispozitie un apartament in Bucuresti, deci nu mai trebuie sa te gandesti la chirie.
  • daca ai experienta in domeniu, ne bucuram sa te avem alaturi. Iar daca esti un model incepator, te vom invata ceea ce trebuie sa faci pentru a atrage membrii si a-i face sa-si doreasca sa discute cu tine cat mai mult.
  • echipa noastra este formata din tineri amuzanti si plini de viata, asadar buna dispozitie este asigurata la Art Studio
  • atat salariul lunar cat si bonusurile deloc de neglijat sunt platite cu regularitate la noi la studio. Noi suntem seriosi cu plata, deci ne asteptam la aceeasi seriozitate si din partea ta. De altfel, cu cat vei petrece mai mult timp online si cu cat te vei implica mai mult in ceea ce faci, cu atat iti vor creste si castigurile.

Art Studio te asteapta la interviu

Ne dorim sa angajam fete cu varsta intre 18 si 26 ani ambitioase, atragatoare, hotarate, pline de imaginatie si cu simtul umorului. Daca te-ai recunoscut in aceasta descriere, contacteaza-ne si hai sa ne cunoastem.

Iti doresti un viitor nou si ambitios?

2018-01-08T10:03:05+00:00